Gümrük Müşavirliği Firmaları ve Çözümleri

Her konuda bilgi alabileceğiniz varyantgumruk.com olarak gümrük müşavirliği hizmetleri vermekteyiz. Tecrübeli gümrük müşavirlerimiz, gönderilerinizi sınırda sorunsuz bir şekilde teslim edecek alt yapıyı oluşturmaya imkan sunar. Gümrük kurallarına tam uyumu sağlarken tüm gümrük işlemlerinin zamanında yapılmasını sağlıyoruz. İthalat ve ihracat beyannamelerinizi ve diğer gümrük işlemlerinizi düşünmeden süreç hakkında tam hizmet alabilirsiniz. Tüm şirketlerin, özellikle düşük ihracat ve ithalat hacmine sahip küçük ölçekli işletmelerin özel iş ihtiyaçları vardır.

Bireysel Hizmet Hakkında

Özel ihtiyaçlarınızı anlayarak hizmet verebilir ve işletmenizin başarısına katkıda bulunacak en iyi ithalat ihracat çözümünü geliştirmenize yardımcı olabiliriz. Sadece işletme anlamında değil, bireysel gönderileriniz ya da teslimatlarınız içinde hizmet almanız mümkündür. Gerekirse ürünlerinizin güvenli depolarda bulunduğu konusunu takip ederiz. Çok çeşitli depo operasyonlarını takip etmekteyiz. Bu sebeple müşterilerimize tam güvenli hizmet sunabiliyoruz. Diğer gümrük müşavirliği firmaları aksine, biz sürecin her aşamasına dahil olmayı sağlıklı hizmet açısından daha uygun bulmaktayız. Lisanslama ve sertifikasyon prosedürleri sırasında müşterilerimize danışmanlık ve destek sağlıyoruz. Bu sayede, gümrük müşavirliği ile iletişime geçmek zorunda kalmazsınız. Tüm işlemleriniz tek bir elden yürütülür.

Hizmet Süreçleri Hakkında

Mallarınızın ithalat ve ihracatı yöneten ilgili ülke yasaları kapsamında, gereksinimlerini karşılamasına yardımcı oluyor ve sizinle ilgili kurumlar arasında irtibatı sağlama görevi görüyoruz. Ticari belgeleri, teslim edilmeden önce yasal gerekliliklere uygun olup olmadıklarını görmek için incelemekteyiz. Gümrük vergilerinin ve ilgili masrafların uygun şekilde belirlenebilmesi için ürünlerinizin doğru şekilde sınıflandırır ve gerekli prosedürleri yerine getiririz. Gerekli bilgi ve ödemeleri sizin adınıza takip etmekteyiz. Gerekli bilgi kapsamı: menşei ve varış ülkesi, tedarikçiler, rotalar, malların kullanım amacı vb. gibi seçenekler belirtilebilir.

Özel Danışmanlık Hizmetleri

Alanında uzmanlar olarak, değişen düzenlemeler denizinde gezinmenize ve belirli ürünlerinizle ilgili ithalat özelliklerini anlamanıza yardımcı olmaya hazırız. Tüm giriş prosedürleri, kabul edilebilirlik gereksinimleri, sınıflandırma, değerleme ve ithal edilen mallara uygulanan harçlar ve vergiler konusunda oldukça bilgiliyiz. Sınır ötesi işlemlerde kurallar ve düzenlemeler değişmeye devam ediyor. Gümrük müşaviri, her tür mal için gereklilikler konusunda uzman olarak yüksek maliyetli gecikmelerden, para cezalarından, mallara el konulmasından ve diğer cezalardan kaçınmanıza yardımcı olabilir.

Depolama Hizmetleri

Gümrük depoları, özel tüketim depoları, standart depolar – güvenilir ve finansal olarak avantajlı depolama çözümleri sunabiliriz. Gümrüklü depo, ithalat vergisi ve KDV’ye tabi malların depolandığı güvenli bir alandır. Bu kalemler üzerindeki gümrük vergisi ve KDV ödemeleri, mallar satılıncaya veya antrepodan çıkarılıncaya kadar ertelenir. Ürünleri bu şekilde depolamanın, bu ücretlere tabi malları ithal eden veya satan satıcılar için bir dizi faydası vardır. Bu nedenle, şarap, gıda, tütün ve alkollü içecek tedarikçileri, gümrüklü depoların ortak kullanıcılarıdır. Her türlü sorunuz için firmamız ile iletişim adresleri bölümünde yer alan telefon numaralarından irtibata geçebilirsiniz. Mail adreslerimiz üzerinden de bilgi almanız mümkündür.

Yorum bırakın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir